• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  ZieloneSmaki | Blog zdrowe odżywianie

  dodano: 2019.08.12 ważne do: 2019.11.10 wyświetleń: 63
  Szczegóły ogłoszenia:
  Zdrowa dieta wcale nie musi być skomplikowana. Wystarczy, że będziemy stosować kilka prostych porad. Po pierwsze wybierajmy na świeże jedzenie.

  Co warto jeść codziennie?

  Starajmy się jak najczęściej jeść sezonowe owoce i warzywa. Dzięki temu dostarczymy sobie. Warto też zamienić pszenne bułki na te pełnoziarniste. Dzięki temu dostarczymy sobie dużo błonnika.

  Błonnik nie ma za dużo składników odżywczych. Za to przyśpiesza pracę naszych jelit. Dzięki temu nie będziemy musieli walczyć z uciążliwymi zaparciami. Warto włączać do naszej diety błonnik jeśli planujemy zrzucić nadprogramowe kilogramy. Błonnik sprawia, że szybciej czujemy się najedzeni.

  Dowiedz się wiele więcej o prawidłowej diecie, jak dbać o siebie, co jeść na moim blogu ZieloneSmaki.pl ???? - odwiedź mojego bloga i przejrzyj ostatnie publikacje oraz dziel się doświadczeniem.
  Kontakt
  Justyna
  cały kraj / Internet
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *