• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Psycholog Poznań

  dodano: 2019.07.27 ważne do: 2019.10.25 wyświetleń: 105
  Zaproponuj cenę!
  Szczegóły ogłoszenia:
  Czym tak po prawdzie jest psychoterapia? Czy jest skuteczna? Czy pomaga w codziennym życiu? Odpowiedź na te zapytania jest zaskakująco łatwa. Psychoterapia to przede wszystkim pomoc ludziom, jacy mają komplikacje związane z psychiką. Czasem stres, złe samopoczucie lub ewentualnie inne niekorzystne sytuacje życiowe powodują, że nie czujemy się przyzwoicie, nie jesteśmy w szczytowej formie bądź też nie potrafimy poradzić sobie z życiem. Wypada wtenczas działać. Jak? Psycholog to wyjątkowe roztropne rozwiązanie - zobacz Adam Zawielak - psycholog, psychoterapeuta Poznań. Gdy uda się nam dojść do pewnej równowagi połączonej z życiem - wszystko będzie wydawać się absolutnie inne. Naturalnie, terapia nie trwa parę dni. Żeby psychoterapia miała sens - trzeba przygotować się na seans, który może potrwać. Wszystko zależy od terapeuty i problemu, z którym wypada się zmierzyć. Mimo to, wielu ludzi uwierzyło już takim terapiom i z powodzeniem mogą je polecić. Wystarczy jedynie przełamać własny lęk i dopuścić do siebie myśl, że konieczna jest nam pomóc. Wtedy wszystko się wykreuje i powróci na poprawne tory.

  Adam Zawielak - psycholog, psychoterapeuta Poznań
  os.B.Chrobrego 1F/146
  60-681 Poznań
  kontakt@adamzawielak.pl
  tel: 509193501
   
  Kontakt
  Adam Zawielak
  woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *