• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Studia dziennikarstwo, pedagogika, bezpieczeństwo narodowe

  dodano: 2020.06.08 ważne do: 2020.07.08 wyświetleń: 39
  Szczegóły ogłoszenia:
  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach: dziennikarstwo, pedagogika oraz bezpieczeństwo narodowe.
  Studia dziennikarskie na Wydziale Nauk Społecznych przygotowują studentów do pracy w zawodzie dziennikarza i innych zawodach, w których istotną rolę odgrywa komunikacja społeczna, m.in. związanych z reklamą i mediami, edukacją medialną czy public relations. Oprócz gruntownej wiedzy z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej studenci uzyskają praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym.
  Studia pedagogiczne cieszą się dużym zainteresowaniem absolwentów szkół średnich, którzy pragną związać swoją przyszłość z sektorem edukacyjnym.
  Według danych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, studia pedagogiczne rozpoczyna kilkanaście tysięcy osób rocznie.
  W ofercie edukacyjnej Wydziału Pedagogicznego Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa znajdują się studia licencjackie i magisterskie w wielu specjalnościach, m.in. Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, Edukacja dla bezpieczeństwa, Pedagogika kulturoznawcza — menedżer i animator kultury oraz Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną, 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia podyplomowe, m.in. Mediacje szkolne, Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego, Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury.
  Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:
  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna
  im. Bolesława Prusa
  ul. Smulikowskiego 6/8
  00-389 Warszawa
  tel.: +48 690 890 760
  e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl
  https://wwsh.edu.pl
  Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!
   
  Kontakt
  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna
  ul. Ul. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
  Kontakt
  Telefon: pokaż telefon
  Strona WWW: wwsh.edu.pl
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *