• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  wideorejestratory sklep

  dodano: 2019.09.04 ważne do: 2019.12.03 wyświetleń: 73
  Szczegóły ogłoszenia:
  Bezpieczeństwo nie od zawsze było stawiane przez producentów aut na pierwszym miejscu. Przedwczesne auta nie były wyposażone nawet w tak ewidentne dziś pasy bezpieczeństwa. Rozwój technologii sprawił, że inżynierowie zaczęli prześcigać się w ciekawostkach technicznych korygujących nasze wrażenie bezpieczeństwa. Obecnie wozy posiadają ABS czy system kontroli trakcji. O wiele bardziej doborowe samochody (np. Mercedes klasy S) mają elektronikę, jaka obserwuje styl prowadzonej przez nas jazdy - wypróbuj również wideorejestratory. Gdy nadmiernie niejednokrotnie przekraczamy oś jezdni lub jeździmy zakosami, system wykrywa brak koncentracji i stosowną kontrolką na desce dystrybucyjnej sugeruje przerwę. Dodatkowym osiągnięciem techniki jest system monitorujący głowę kierowcy. Kiedy tak właściwie opadnie ona o pewny kąt (pasujący opuszczeniu głowy w pozycji siedzącej w wyniku zaśnięcia czy też utraty samokontroli) rozlegnie się głośny sygnał mający obudzić kierowcę. Oprócz tych wyszukanych rozwiązań technologicznych mamy dziesiątki systemów, obowiązkowych za stabilizowanie torów jazdy, unikanie poślizgów, samorzutne wyhamowywanie auta, gdy nazbyt ekspresowo zbliżamy się do poprzedzającego pojazdu. Cała ta technika ma za zadanie zaradzić utracie życia przez inspirującego i pasażerów w nawet najbardziej skrajnych sytuacjach.
  Kontakt
  wideorejestratory
  cały kraj / Internet
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *