• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Nowoczesne podejście do nauki języka angielskiego

  dodano: 2020.03.17 ważne do: 2020.06.15 wyświetleń: 60
  Szczegóły ogłoszenia:
  W obecnym świecie, który niesłychanie błyskawicznie się rozwija fundamentem w komunikacji jest znajomość języków obcych. Ewidentnie nie powinniśmy znać wszystkich języków europejskich, by się porozumieć w zagraniczniakami. Takim uniwersalnym językiem, jakim porozumiewa się w dzisiejszych czasach ludzkość to angielski Łomianki.

  I w zasadzie nie bez przyczyny mówi się, że język angielski przestaje być językiem obcym, a staje się drugim aktualnym językiem, który nieomalże każdy zna, czy też znać powinien. Naturalnie, niestety u nas znajomość języka angielskiego nie jest tak dobra jak powinno być. Ignorancja języka angielskiego jest chyba najogromniejsza pośród starszych osób. Młodzi ludzie oraz dzieci uczą się już angielskiego obowiązkowo w szkole. Dodatkowo dużo z nich dokształca się w szkołach językowych na kursach języka angielskiego. A takie kursy językowe są coraz tańsze oraz dostępne dla każdego. Wolno wybierać w poziomie jak i czasie nauki oraz procedurach kształcenia. Stale należałoby się uczyć języków, czy to w dom uczy w szkole językowej.

  ------
  SMART LEARNING Nowoczesne podejście do nauki języka angielskiego
  ul. Warszawska 31, Łomianki
  tel. 22 751 88 12
  info@smart.edu.pl
  Kontakt
  SMART LEARNING
  Łomianki, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *