• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Trendy tapety naścienne

  dodano: 2020.03.08 ważne do: 2020.06.06 wyświetleń: 68
  Szczegóły ogłoszenia:
  Sklep www Tapeciarz oferuje trendy tapety naścienne, wpływające szczególnie dobrze na aranżację w danych pokojach. Klienci mogą dobierać wśród bogatej oferty kolorystycznej, licznych faktur a także rozmiarów. Oznacza to, że każdy wyszuka tapety dostosowane do posiadanych wymagań. Tapeta ścienna z tego punktu sprzedaży pozwala utworzyć niebanalny nastrój w wyznaczonym pokoju.
  Zwykle tapety naścienne umieszcza się w salonie. Z kolei, coraz częściej pojawiają się też w sypialniach, lub w pokojach dziecięcych. Szeroka oferta umożliwi dobrać tapety do dowolnych pomieszczeń. Warto także podkreślić, że modernistycznie zaprojektowane tapety są uodpornione na uszkodzenia, co sprawia, że można je umieścić w kuchni lub nawet w łazience. Wykonanie tapet uwzględnia odporność na działanie promieni słonecznych, a więc przez długi czas będą one prezentowały się jak tyle co zakupione. Kiedy styl w domu pozostaje minimalistyczny, to tapeta będzie stanowiła jego perfekcyjne uzupełnienie. Jeżeli na przykład ktoś ma pokój zaaranżowany na glamour, to w sklepie Tapeciarz wyszuka tapety w takim stylu. Podobnie, można będzie znaleźć tapety w pozostałych aranżacjach.

  Sienkiewicza 48b
  42-600 Tarnowskie Góry
  E-mail: sklep@tapeciarz.pl
  tel: 32 444 63 51
  Kontakt
  Tapeciarz.pl
  cały kraj / Internet
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *