• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Akai MPK Mini MK2

  dodano: 2020.06.16 ważne do: 2020.07.16 wyświetleń: 30
  800 PLN
  Szczegóły ogłoszenia:
  Akai MPK mini MKII jest wyjątkowym urządzeniem na rynku klawiatur sterujących, główną cechą jest jej mobilność: mała lekka i elegancka. Cytując naszego eksperta : „… Idealna klawiatura sterująca zarówno dla mobilnych producentów jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem muzyki. Cała recenzja Akai mpk mini mk2...”
  Akai MPK mini powstała na doświadczeniach wcześniejszych produktów Akai z serii LPK25 oraz LPD 8. Kolejną cechą która, wyróżnia Akai MPK jest świeży design. Jest to rewelacyjny sprzęt do szybkiego realizowania pomysłów i wrzucania ich błyskawicznie do komputera. 8 podświetlanych padów, opartych na technologi Akai Professional MPC, czułych na dynamikę. Pady są świetne do sampli „one – shot” oraz do odtwarzania sekwencji perkusyjnych, można również wykorzystać je do wysyłania informacji, MIDI CC, a nawet zmiany programów.  Wbudowany arpeggiator bardzo przydatny do tworzenia leadów lub pochodów basowych.
   
  Kontakt
  Paul
  cały kraj / Internet
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *