• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Spróbuj naszej wyjątkowej pizzy we Wrocławiu

  dodano: 2020.05.26 ważne do: 2020.07.25 wyświetleń: 92
  Szczegóły ogłoszenia:
  Zapraszamy do spróbowania pizzy wykonywanej przez naszą ciekawą pizzerię znajdującą się we Wrocławiu. Przede wszystkim tym, co cechuje naszą pizzerię to fakt, że działamy do późnych godzin nocnych (do 4 w piątek i sobotę jak również 3 w ciągu tygodniu). Dbamy również o profesjonalną obsługę, szybkie dowiezienie pizzy oraz zawsze świeże składniki. Nie tylko zapewniamy szeroki wybór różnego rodzaju pizz, ale również to, że dajemy możliwość stworzenia własnej wyjątkowej pizzy. Przykładowymi rodzajami pizz, które są w ofercie naszej pizzerii, są hawajska, amorek, wegetariańska bądź też polska. Dzięki tak sporemu jak również różnorodnemu menu każdy na 100% znajdzie w naszym menu dokładnie taką pizzę, jaką chciałby zjeść. Poza tym, aby zapewniać zawsze gorącą pizzę naszym klientom nasi kierowcy, posiadają specjalne torby utrzymujące temperaturę. Obszar, w którym działamy, jest bardzo spory i dlatego też zapraszamy do kontaktu każdego mieszkańca Wrocławia. Jesteśmy pewni, że każdy, kto zaufa naszej pizzerii, będzie zadowolony i będzie miał okazję zjeść bardzo smaczną pizzę.
  Kontakt
  Slice of Heaven - Nocna Pizzeria
  ul. Bulwar Ikara 27, 54-130 Wrocław, cały kraj / Internet
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *