• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Szklarska Poręba pensjonat

  dodano: 2019.09.04 ważne do: 2019.12.03 wyświetleń: 69
  Szczegóły ogłoszenia:
  Współczesne tempo życia, sprawia, że coraz częściej czujemy się zmordowani. Warto, więc czasem pomyśleć o odpoczynku, w którym będziemy mogli oddać się jedynie przyjemnością oraz zapomnieć o naszych powszednich obowiązkach. Środowiska spa w naszych górach oferują nam nadzwyczaj efektywny wypoczynek w najbardziej wygodnych warunkach, pozwalają na relaks oraz odprężenie, a również zapomnieć nam o codziennych troskach. Pokoje w takich ośrodkach są bardzo komfortowe, a restauracje serwują zdrowe posiłki - rekomendujemy Pensjonat Przy Skałkach. Oprócz tego możemy skorzystać z dużej grupy zabiegów takich jak masaże, maseczki, nie tylko na twarz, jakkolwiek też całe ciało, odprężające oraz aromatyczne kąpiele. Ośrodki te proponują wiele pakietów na każde okazje na przykład dla zakochanych dla młodych mam, a również dla mężczyzn, jacy również niezmiernie dużo pracują oraz należy im się wypoczynek. Jest to niezmiernie modna w ostatnich latach metoda na spędzenie wolnego czasu. Wspomaga nam się nie jedynie zrelaksować, jednak także naprać dystansu do powszednich spraw, które w szeregu przypadków wielu z nas przytłaczają swoim bezmiarem.


   
  Dane Kontaktowe:

  Dom Wczasowy Przy Skałkach
  58 - 580 Szklarska Poręba
  ul. 1 Maja 36 A
  Dom Wczasowy: (+48) 516 090 009
  Adres URL: https://www.przyskalkach.pl
  Email: przyskalkach@o2.pl
  Kontakt
  Szklarska Poręba pensjonat
  Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
  Kontakt
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *