• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Przepiękna widokowa Działka z domkiem

  dodano: 2020.10.06 ważne do: 2020.12.05 Ogłoszenie wyświetlano 25 razy
  189 000 PLN
  Powierzchnia [m2] 8500
  Położenie wieś
  Typ działki rolna
  Media Szambo, Woda, Prąd
  Dojazd Asfaltowy, Utwardzony
  Okolica Góry, Otwarty teren
  Szczegóły ogłoszenia
  Sprzedam Działkę rolną z domkiem „Tudor Oxford” oraz aktualne pozwolenie na budowę do ew. przepisania na nowego własciciela. Nieruchomość znajduje się w m. Ropa między Gorlicami, N.Sączem, a Krynicą.
  Działka z wszystkimi mediami, wjazdem oraz wewnętrzną drogą…
  Nadany numer adresowy przez Gminę. Wjazd na działkę od drogi Gminnej (z dwóch stron - droga Gminna zimą odśnieżana. Na działce własna utwardzona droga z własnym wjazdem.
  Działka o łącznej powierzchni ponad 85 ar – składa się z 3 działek (2567m2, 3008m2 ,3010m2) Całość tworzy jednolity teren.
  Przepięknie położona na lekkim zboczu południowym z pięknym widokiem na wszystkie strony. Z wszystkich stron przepiękny widok na całą panoramę Beskidu Niskiego oraz Beskidu Sądeckiego. Od strony płn. przestrzeń i las pełen grzybów i dzikiej zwierzyny. Od strony płd. - przepiękny widok panoramy Beskidu Niskiego. Od wschodu przepiękna góra Kiczera od zachodniej części główny wjazd na działkę oraz w całej okazałości góra Chełm. Jednym słowem z każdego miejsca na działce rozpościera się przepiękny widok, który ze względu na położenie działki nigdy nie zostanie zasłonięty innymi budynkami.
  Idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać i wypoczywać w ciszy i spokoju lub prowadzić działalność.
  (Ze względu na położenie „prąd za darmo” - możliwość zamontowania fotowoltaiki)
  Na działce znajduje się podłączony "DOMEK angielski" 11m x 4m o powierzchni ok 44 m2 w pełni wyposażony, wyremontowany.
  Kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem, dwie sypialnie, osobna toaleta, łazienka z  prysznicem…
  Do działki podciągnięty jest prąd (siła) – własny licznik. Woda na działce z własnej studni głębinowej. Możliwość doprowadzenia do działki w przyszłości gazu ziemnego (koszt ok. 2 tys zł - informacja w Gminie).
  Nieopodal piękny Zalew Klimkówka z plażą, rybami, kajakami, żaglówkami itp., gdzie góry "wpadają" wprost do wody http://www.zalewklimkowka.pl. Coraz mniej takich miejsc!!! Poniżej rzeka pełna ryb. Cisza, spokój, wszędzie blisko (Gorlice, Nowy Sącz, Wysowa, Krynica, Piwniczna itp.)
  Zdjęcia nie oddają rzeczywistości. Zapraszam na działkę oraz na stronę internetową.
  Transakcja obejmuje działkę, domek oraz w cenie wyindeksowaną unikatową domenę - przypisana do miejsca (np. do prowadzenia agroturystyki lub innej działalności - oznaczonej w mapach Google.
  Kontakt
  Paullo
  Ropa, cały kraj / Internet
  Kontakt
  Podziel się:
  Komentarze
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * PROMOCJA!!! Darmowe wystawianie ogłoszeń PROMOCJA!!! * * *