• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Przepiękna, działka rolna w Beskidzie Niskim

  dodano: 2018.02.06 ważne do: 2020.08.31 Ogłoszenie wyświetlano 104 razy
  34 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
  Powierzchnia [m2] 85000
  Położenie wieś
  Typ działki rolna
  Media Szambo, Woda, Prąd
  Dojazd Asfaltowy, Utwardzony
  Okolica Góry, Las
  Szczegóły ogłoszenia
  Działka rolna. Wszystkie dokumenty oraz pozwolenia wydane (do odnowienia na nowego właściciela) Nadany numer adresowy 1123 przez Gminę. Wjazd na działkę od drogi Gminnej. Działka o łącznej powierzchni ponad 85 ar – składa się z 3 działek (2567m2, 3008m2 ,3010m2) Całość tworzy jednolity teren. Przepięknie położona na lekkim zboczu południowym z pięknym widokiem na wszystkie strony. Z wszystkich stron przepiękny widok na całą panoramę Beskidu Niskiego oraz Beskidu Sądeckiego. Od strony płn. las pełen grzybów i dzikiej zwierzyny. Od strony płd. (wsch. oraz zach.) przepiękny widok panoramy Beskidu Niskiego. Od wschodu przepiękna góra Kiczera od zachodniej części główny wjazd na działkę oraz w całej okazałości góra Chełm. Jednym słowem z każdego miejsca na działce rozpościera się przepiękny widok, który ze względu na położenie działki nigdy nie zostanie zasłonięty innymi budynkami. Dojazd do działki z dwóch stron. Idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać lub wypoczywać w ciszy i spokoju i prowadzić działalnosć rolną. Nieopodal piękny Zalew Klimkówka z plażą, rybami, kajakami, żaglówkami itp., gdzie góry "wpadają" wprost do wody (http://www.wlazarowce.pl) Coraz mniej takich miejsc!!! Na działce znajduje się "DOMEK angielski", w pełni wyposażony, wyremontowany w kolejnych latach do wykorzystania dla celów socjalnych. Koszt zakupu i cena działki nie obejmuje ceny domku i jego wyposażenia. Do domku jest mozliwosc dokupienia nowego zadaszenia, podłogi oraz sidingu i wykorzystania jako domek letniskowy. Do działki podciągnięty jest prąd wzdłuż drogi.  Woda na działce z własnej studni. Możliwość doprowadzenia do działki w przyszłosci gazu ziemnego (informacja w Gminie). Zdjęcia nie oddają rzeczywistości. Zapraszam na działkę oraz na stronę internetową: Popielówka. pl Strona internetowa z opłaconą domeną (wypozycjonowana - rozreklamowana dla ew. działalności agroturystycznej) również do odstąpienia (domena unikatowa przypisana do miejsca). Ogólnie: Jeden właściciel, bez obciążeń, księga wieczysta, pełna dokumentacja. Wszystkie niezbędne dokumenty do wglądu. (oferta wyłącznie działek - niewielka negocjacja ceny)
  Kontakt
  Paweł
  Ropa, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
  Kontakt
  Podziel się:
  Komentarze
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
  * * * Istnieje możliwość wykupienia ABONAMENTU* na nieograniczoną ilość wystawiania ofert w danym okresie. Szczegóły w CENNIKU * * *